Facebook
Česko sportuje
Ovoce do škol
Nenech to být a něco udělej

Pracovníci školy ve školním roce 2021/22:
                                                           
                                                               Rozvrhy - 1. stupeň  ,  2. stupeň

                                                                                        
Mgr. Karel Dvořáček - ředitel, správce ICT

1. stupeň:

Mgr. Michala Hejčlová  - učitelka, třídní učitelka I. třídy, členka školské rady
Mgr. Ludmila Jirásková - vedoucí učitelka, třídní učitelka II. třídy
         Bc. Iva Ulichová - asistentka pedagoga (II. třída)
Mgr. Lenka Hejková - učitelka, třídní učitelka III. třídy
Mgr. Dana Maršíková  - učitelka, třídní učitelka IV. třídy
         Markéta Térová - asistentka pedagoga (IV. třída)
Mgr. Jana Neumannová - učitelka, třídní učitelka V. třídy
         Helena Čepelková - asistentka pedagoga (V. třída)

MgA. Lenka Magová - učitelka (bez třídnictví)

Sylvie Možišová - domovnice

2. stupeň:

Mgr. Iveta Faltová - školní metodik prevence, učitelka, třídní učitelka VI. třídy, členka školské rady,                                       web školy
Mgr. Stanislava Rückerová - učitelka, třídní učitelka VII. třídy
Mgr. Alena Dvořáčková - učitelka, třídní učitelka VIII. třídy
Mgr. Monika Zelinková - učitelka, třídní učitelka IX. třídy, výchovný poradce

Mgr. Věra Šintálová - zdravotník školy, učitelka (bez třídnictví)
MgA. Lenka Magová - učitelka (bez třídnictví)

Simona Pacáková - domovnice

Mateřská škola:

Monika Olbortová - vedoucí učitelka
Zdeňka Řezníčková - učitelka
Michaela Caklová - domovnice

Školní družina:

Drahoslava Cejzlarová - vedoucí vychovatelka, vychovatelka 1. oddělení (1. a 5. ročník)
Markéta Térová - vychovatelka 2. oddělení (2. ročník)
Helena Čepelková - vychovatelka 3. oddělení (3. a 4. ročník)


Školní jídelna:

Ilona Hlavatá - vedoucí školní jídelny, účetní
Libuše Borůvková - hlavní kuchařka
Lucie Halvová - kuchařka
 

Počty žáků 

1. ročník           15
2. ročník           22
3. ročník           18 
4. ročník           13
5. ročník           19
6. ročník           13
7. ročník           15
8. ročník           14
9. ročník           14
_____________________

Celkem ZŠ   143  žáků 

Mateřská škola 27 dětí.
 

Zápis do 1. ročníku pro školní rok 2022/2023 :

Proběhne ve čtvrtek 21. 4. 2022 (viz aktuality a dokumenty ke stažení ZŠ).


Zápis do MŠ pro školní rok 2022/2023 :

Proběhne ve středu 11. 5. 2022 (viz aktuality a dokumenty ke stažení MŠ).

 

Školní rok 2021/22

začíná ve středu 1.9.2021 (vyučování do 8,30h) - testování 2. - 9. ročníku (1. ročník testování 2.9.)
1. pololetí  končí v pondělí 31.1.2022
2. pololetí začíná v úterý 1.2.2022 a končí ve čtvrtek 30.6. 2022

Zahájení školního roku 2022/23 bude ve čtvrtek 1.9.2022

Prázdniny: enlightened

podzimní 27.10.21 st a 29.10.21 pá
vánoční

23.12.21 čt - 2.1.22 ne
(nástup 3.1.22 po)

pololetní 4.2.22 pá
jarní 14.2.22 - 20.2.22 po - ne
(2. turnus ze 6)
velikonoční 14.4.22 čt, následuje
15.4. státní svátek, 
(18.4.22 pondělí Velik.)
hlavní 1.7.22 pá - 31.8.22 st
ředitelské volno v ZŠ

21. a 22.12.21 út a st

   

Přijímací zkoušky na SŠ : yes

12. a 13.4.2022

 

Třídní schůzky 

  21.9.21 út (pouze 1. ročník)
  2.11.21 út (celá škola)
 
  12.4.22 út (1. stupeň ZŠ)    15 - 16,30h
  13.4.22 st (2. st. ZŠ)     14 - 16h

 


 

Plavecký výcvik a kurz bruslení

plavecký výcvik (3. a 4. ročník)  1.10.21 až 10.12.21 (10 lekcí) vždy v pátek
– odjezd kolem 8,45h, návrat před 12h, bazén v Trutnově

kurz bruslení - bude upřesněno

 

Rozvrhy jednotlivých tříd na školní rok 2021/22

1. stupeň  ,  2. stupeň