Facebook
Česko sportuje
Ovoce do škol
Nenech to být a něco udělej

Květen

Kdy Kdo Co Ke stažení
3.5. 2.stupeň - chlapci Jarní florbalový turnaj chlapců.

1.místo : Kasabov. Kudera, Zaorálek
2.místo: Falta, Kudera, Řehák
3.místo: Janisch, Kocourek, Wojtowicz

4.5. 6.ročník Projekt "Řecké divadlo".

 

5.5. 2.stupeň Jarní florbalový turnaj - děvčata.

1.místo: Grosspitschová E., Tošovská A., Vozáková K.
2.místo: Kricnarová A., Pokorná Š., Vachová T.
3.místo: Hoffmanová A., Laiferová J. a Řeháková A.

6.5. 6. a 9.ročník Tématická exkurze do Národního muzea - Praha.

 

23.5. 6. až 9.ročník
výběr
Krajské kolo OVOV Hradec Králové. Tým + E.Medková
26. - 27.5. 8.ročník Školní výlet Chlumec nad Cidlinou - FajnPark + zámek Karlova Koruna  

Duben

Kdy Kdo Co Ke stažení
5.4. 2.stupeň Velikonoční turnaj ve stolním tenise - chlapci. 1.místo - J. Falta 9.roč.
2.místo - J.Kudera 6.roč.
3.místo - D.Kasabov 9.roč.
7.4. 2.stupeň Velikonoční turnaj ve stolním tenise - dívky.

1.místo - V.Samková 6.roč.
2.místo - L.Mertlíková 8.roč.
3.místo - K.Matěnová 8.roč.

12.4. V.Samková Okresní kolo Matematické olympiády - online.

 

20.4. 4. až 9.ročník - výběr Okresní kolo OVOV v Polici nad Metují.

1.místo - Jan Tylš (2009)
1.místo - Ema Medková (2012)
2. místo - Vojta Řehák (2009)
2.místo - Lucka Mertlíková (2008)
3.místo - Nicol Tipeltová (2010)

24.4. 6.ročník - tým Zakončení online celostátního projektu Rozpočti si to (finanční gramotnost)  

Březen

Kdy Kdo Co Ke stažení
16.3. 6.ročník Dějepisný projekt "Orient"  
18.3. 2.stupeň Matematický klokan.  
23.3. S.Čapková, Š.Pokorná a M.Kadaník Okresní kolo Dějepisné olympiády v Déčku Náchod.

S.Čapková - 6.místo
Š.Pokorná - 8.místo
M.Kadaník - 9.místo

30.3. J.Falta Krajské kolo Zeměpisné olympiády. 22.místo

Únor

Kdy Kdo Co Ke stažení
7. - 11.2. 5.ročník Lyžařský výcvik - skiareál Mladé Buky  
23.2. 2.stupeň Okresní kolo Zeměpisné olympiády online. kategorii A (6.ročník) Veronika Samková - 8.místo
kategorii B (7.ročník) Marek Kadaník - 12. a Kryštof Kuna - 10.
kategorii C (8. a 9.ročník) Jan Falta - 2.místo a JanZaorálek - 22.místo

Leden

Kdy Kdo Co Ke stažení
9. - 15.1. 7.ročník Lyžařský výcvik - Skicentrum Deštné v Orlických horách.  
11.1. 2.stupeň Školní kolo Zeměpisné olympiády.
25.1. 7. až 9.ročník Školní kolo Dějepisné olympiády - "Šlechta v proměnách času" (do roku 1648).
27.1. 6.ročník Online finanční soutěž "Rozpočti si to" - začátek

Listopad

Kdy Kdo Co Ke stažení
2.11. 2.stupeň Školní kolo matematické soutěže Pythagoriády.  

Říjen

Kdy Kdo Co Ke stažení
13.10. 9.ročník Geologická exkurze - projektový den v Měděném dole Bohumír v Jívce  
22.10. 9.ročník Burza středních škol v Náchodě  

Září

Kdy Kdo Co Ke stažení
27.9. 1.stupeň Drakiáda