Facebook
Česko sportuje
Ovoce do škol
Nenech to být a něco udělej

Září

Kdy Kdo Co Ke stažení
9.9.. 4.ročník Projekt "Průkaz cyklisty" (1.část) - dopravní hřiště Běloves.  
24.9. 2.stupeň Streetballový turnaj smíšených dvojic (Spotovrc školy.

Říjen

Kdy Kdo Co Ke stažení
4.10. 2. až 4.ročník Začátek sportovního kurzu plavání a bruslení v Trutnově.  
3.10. 2.stupeň Exkurze a vzdělávací projekt "Země a její siusedé" - Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové.

8.10. 5.ročník Pohár starostů - Náchod Běloves.

 

11.10.. 8. a 9.ročník Přednáška na téma  Čím chci být - v rámci projektu  Finančně gramotná škola.(lektorka Veronika Drexlerová z Your Chance).
říjen 2.stupeň Zahájení celorepublikové soutěže "Rozpočti si to" (Finančně gramotná škola).  
31.10. 6.ročník Projekt "Dušičky" - vzpomínání na předky, místní hřbitov.

Listopad

Kdy Kdo Co Ke stažení
7. až 15.11. 2.stupeň Projekt "30" k 30.výročí Sametové revoluce.
8.11. 9.ročník Burza středních škol v Náchodě.  
11.11. 2.stupeň Pišqworkový turnaj.
18. - 21.11. celá škola + veřejnost Sběr papíru.

 
19.11. 2.stupeň Představení divadla 1 herce"Zpátky do Evropy" - René Josef (k 30.výročí Sametové revoluce)  
21.11. 8. a 9.ročník Dějepisná olympiáda - školní kolo.

1.místo Karel Dvořáček
2.místo Valerie Čepelková
3.místo Ondra Řehák
divoká karta - Filip Vondráček

26. + 28.11. 2.stupeň Adventní florbalový turnaj.


25.11. 1.stupeň Netradiční bubnování.
29.11. veřejnost + ZŠ Rozsvěcení vánočního stromu.

Prosinec

Kdy Kdo Co Ke stažení
4.12. 9.ročník
1.stupeň
Mikulášská nadílka.
9.12. 2.stupeň Přednáška Lukáše Kuldy - Indonésie (Lombok).
13.12. 2.stupeň Celodenní projekt "Finanční gramotnost".
13.12. 1.stupeň + veřejnost "Hvězdička betlémská"  - vánoční akce pro veřejnost.
17.12. 1.stupeň Vánoční besídky v jednotlivých třídách.  
18.12. 2.stupeň Vánoční bowlingový turnaj jednotlivců - Labe Jaroměř.
18.12. 1.stupeň Vánoční výlet za betlémy do Nového Města nad Metují a návštěva dřevěného kostela ve Slavoňově.

Leden

Kdy Kdo Co Ke stažení
15.1. O.Řehák
K.Dvořáček
F.Vondráček
Okresní kolo Dějepisné olympiády v Náchodě. Vondráček F. - 3.ísto
Dvořáček K. - 5.místo
Řehák O. - 9.místo
23.1. 2.stupeň Školní kolo Pythagoriáda.

1.K.Mertlíková
2. K.Dvořáček

-postup do okresního kola

28.1. 2.stupeň Školní kolo Zeměpisná olympiáda. 1. K.Dvořáček
2. O.Řehák
3. F.Vondráček
30.1. celá škola Vyhodnocení nejlepších sportovců OVOV - předávání odznaků.
31.1. 8. + 9.ročník Ledová Praha 2020.

Únor

Kdy Kdo Co Ke stažení
1.-2.2. 8. a 9. ročník Ledová Praha 2020.
10.2. - 1.3. žáci + rodiče Dotazníkový projekt mapující klima v ZŠ.  
16. - 22.2. 7.ročník Lyžařský výcvik - Orlické hory.
 
26.2. K.Dvořáček
O.Řehák
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo v Náchodě.