Facebook
Česko sportuje
Ovoce do škol
Nenech to být a něco udělej

Září

Kdy Kdo Co Ke stažení
6. - 7.9.. Ondra Řehák Republikové finále OVOV v Brně.
27.9. celá škola Zahrádkářská výstava ve Slatině nad Úpou - 100 let Československa.

Říjen

Kdy Kdo Co Ke stažení
5.10. 2. + 3.ročník Začátek sportovního kurzu plavání v Trutnově.
5.10. 4.ročník Začátek sportovního kurzu bruslení v Trutnově.

 
11.10. 2.stupeň Streetbalový turnaj smíšených dvojic (Sportovec školy).

15. až 19.10. celá škola Projekt "Týden bez mobilu."  
22. - 26.10. 2.stupeň Projekt Soutěž100 - návrhy upomínkových předmětů a oblečení ke 100.výročí ČSR.

Listopad

Kdy Kdo Co Ke stažení
6.11. 8.ročník Autorská výstava.
9.11. 9.ročník Volba povolání - Burza středních škol v Náchodě.

 
14.11. 2.stupeň Zahájení soutěže Rozpočti si to.  
16.11.

1.,5. ročník
+ 2.stupeň

Kulturní pořad ke 100.výročí Československa ve Rtyni v Podkrkonoší - Taneční škola Bonifác.
19. - 22.11. ZŠ + veřejnost Sběr papíru

 

19. - 22.11. 1.stupeň Projekt "Bramborový týden."
20.11. žáci 8. + 9.ročníku 48.ročník dějepisné olympiády - školní kolo.


1..místo K.Hofmanová
2.místo K.Dvořáček
3.místo A.Sýkorová

27.11. 2.stupeň - děvčata Adventní florbalový turnaj.
28.11. 2.stupeň Advent na náchodském zámku - komentovaná prohlídka.
30.11. pěvecký sbor 1. a 2.stupně + veřejnost Rozsvěcení vánočního stromu - začátek adventu.

Prosinec

Kdy Kdo Co Ke stažení
6.12. 1.stupeň Mikulášská nadílka.
6.12. 2.stupeň Adventní florbalový turnaj - chlapci.

 
14.12. celá škola + veřejnost

"Vánoce přicházejí" - velká vánoční akce pro veřejnost.

17.12. 5.ročník + 2.stupeň Cestopisná přednáška parkouristy Lukáše Kuldy - Peru.  
19.12. 2.stupeň Vánoční bowlingový turnaj jednotlivců.

Leden

Kdy Kdo Co Ke stažení
7. - 11.1. 5.ročník Lyžařský výcvik - Mladé Buky.
16.1. K.Hofmanová
Karel Dvořáček
Aneta Sýkorová
Okresní kolo Dějepisné olympiády.

 

18.1. 2.stupeň Školní kolo Zeměpisné olympiády.  
28.1. Vojtěch Holas Slavnostní předávání cen komiksové soutěže Centra vizuální historie Malach  - KU v Praze.


2.místo

Únor

Kdy Kdo Co Ke stažení
1. - 3.2. 8. a  9.ročník Projekt Ledová Praha 2019.
5. až 7.2. celá škola Vyhodnocení OVOV za 1.pololetí a předávání odznaků.

12.2. Vybraní žáci - zpěváci Karlovarský skřivánek - regionální kolo pěvecké soutěže v Opočně (sólový zpěv).

2.místo - Kristýna Mertlíková, 7.ročník

17. - 23.2.

7.ročník Lyžařský výcvik v Orlických horách.
15.2. 1.stupeň Školní kolo recitační soutěže.
 
  1.stupeň Dětský karneval.

Březen

Kdy Kdo Co Ke stažení
12.3. celá škola Taneční akademie  ZUŠ v Úpici.  
18. až 22.3. celá škola + veřejnost Sběr papíru.  
22.3. 2. až 5.ročník + zájemci z 2.stupně Matematický klokan.  
25. a 26.3. 7. a 8.ročník European Money Quiz. - mezinárodní soutěž na téma finanční gramotnost - národní kolo.  
29.3. 2.stupeň - dobrovolné týmy Ukončení projektu "Rozpočti si to" .  

Duben

Kdy Kdo Co Ke stažení
1.4. celá škola Divadlo 1 herce - René Josef.
1.stupeň Příhody lišky Bystroušky,
2.stupeň Jan zvaný Hus.
4.4. sportovci 1. a 2.stupně Okresní kolo OVOV v Polici nad Metují.

Tým - 2.místo
Kuba Kutnar - 1.místo
Valerie Čepelková 3.místo
Kateřina Krumpholzová 2.místo
Ondra Řehák 2.místo
Vríťa Hejný 3.místo
Vojta Řehák 3.místo

5.4. 2.stupeň - zájemci Školní kolo Pythagoriáda.

Postup:
Kristýna Mertlíková,
Karolína Samková a Marie Chrastinová

9.4. 2.stupeň Velikonoční turnaj ve stolním tenise.- dívky
11.4. 2.stupeň Velikonoční turnaj ve stolním tenise - chlapci.