Facebook
Česko sportuje
Ovoce do škol
Nenech to být a něco udělej

Červen

Kdy Kdo Co Ke stažení
6.6.
celá škola
Projekt "Den bez mobilu."  
7. - 8.6. 8.ročník Školní výlet - Chlumec nad Cidlinou.
8.6.. 7.ročník Školní výlet - Hradec Králové.
11. - 15.6. 2.stupeň Realizace projektu "Mléko do škol".
12.6. 1.stupeň Školní výlet na Broumovsko.
12. a 19.6. 7.ročník "Velcí malým" - taneční a dpravní workshop v MŠ.
21.6. 2.stupeň Letní biatlon - štafeta + hod na cíl.
18.  - 22.6. celá škola + veřejnost Sběr papíru.  
21.6. celá škola Projekt "Ovoce do škol."
22.6. vybraní sportovci Atletické závody škol v Náchodě.
26.6. 2.stupeň Relaxační dopoledne v Mezilečí.
27.6. celá škola Vyhodnocení projektu Sportovec školy.
28.6. celá škola Slavnostní shromáždění.
28.6. 9.ročník Slavnostní oběd absolventů.
28.6. 9.ročník Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9.ročníku na OÚ v Hořičkách.

Květen

Kdy Kdo Co Ke stažení
11.5.
1. i 2.stupeň
"S hudbou proti drogám".  
16. až 18.5. 9.ročník Školní výlet - Jizerské hory a Liberec.
24.5. 2.stupeň Pouťový turnaj v přehazované.
25.5. 6.ročník Školní výlet - Policko.
 
28.5. tým OVOV z 2.stupně Krajské kolo OVOV v Hradci Králové.

 

30.5.       2.stupeň   Sportovní den v Havlovicích - MDD.
31.5. 1.stupeň Sportovní den v Havlovicích - MDD.

 

Duben

Kdy Kdo Co Ke stažení
6.4. 5. až 8.ročník
zájemci
Pythagoriáda - matematická soutěž , školní kolo. Výsledky:
5.ročník -Kopřiva O. + Kudera V.
6.ročník - Mertlíková Kristýna
7.ročník - Skuhravý Vojtěch
8.ročník - Hofmanová K.+ Pavlová V.

 
13.4. vybraní sportovci z 1. i 2.stupně Okresní kolo OVOV v Polici nad Metují (pětiboj).
 
20.4. 6.ročník + zájemci Galerie výtvarného umění v Náchodě - workshop "Na dně nádob"
25.4. zájemci z 2.stupně + 4. a 5.ročník Dopravní soutěž mladých cyklistů - školní kolo.  
30.4. 1.stupeň Čarodějnický výlet do Husích Krků.
30.4. 2.stupeň Fotografování tříd.  

Březen

Kdy Kdo Co Ke stažení
5.3..

2.stupeň

Divadelní představení p.Reného Josefa "Založení ČSR aneb Z deníku pradědečka"

12.3. 2.stupeň "jak se žije naší armádě" - vojenská policie AČR. odloženo
16.3. 2.stupeň Global Money Week - "Na panězích záleží" - přednáška pana M.Košťála
12. - 15.3. celá škola
+ veřejnost
Sběr papíru.  
20 a 21.3. postupující ze základního kola Okresní kolo recitační soutěže "Mladá scéna" v Náchodě.

1.kategorie
Marek  Kadaník
Vojtěch Řehák - čestné
uznání

2.kategorie
Vojtěch Kudera, 
Jan Falta

23.3.

celá škola
+ veřejnost

Velikonoce ve škole.
27. - 28.3. 2.stupeň Velikonoční turnaj ve stolním tenise.
Výsledek obrázku pro video ikona
 

Únor

Kdy Kdo Co Ke stažení
2.2. - 4.2.

žáci 8. a 9.ročníku

Ledová Praha 2018.


v
ideo

11. - 17.2. 7.ročník Lyžařský výcvik v Orlických horách.
22.2. 1.stupeň Školní kolo recitační soutěže.
23.2. 1.stupeň Dětský karnevalový rej.

Leden

Kdy Kdo Co Ke stažení
17.1.

 

Okresní kolo Dějepisné olympiády v Náchodě (100.výročí ČSR - To byla První republika).

Lukáš Kuna - 6.místo
Sabina Dvořáčková
- 21.místo
Dominik Tichý - 27.místo 

22. - 26.1. 5.ročník Lyžařský výcvik - Mladé Buky.
 

Prosinec

Kdy Kdo Co Ke stažení
1.12.

veřejnost
+
vystupující

Rozsvěcení vánočního stromu u OÚ na Hořičkách.
5.12. 9.ročník Mikulášská nadílka v MŠ a na 1.stupni.
 
7.12. 2.stupeň - dívky Adventní florbalový turnaj.

Výsledek obrázku pro video ikonaVýsledek obrázku pro video ikona

19.12. 1.stupeň Adventní předvánoční výlet do Krňovic (skanzen) a do Třebechovic.

20.12. 2.stupeň Vánoční bowlingový turnaj jednotlivců v centru Labe v Jaroměři.

Výsledek obrázku pro video ikona

Listopad

Kdy Kdo Co Ke stažení
16.11. 2.stupeň Exkurze v klášteře Broumov + workshop ve scriptoriu.
13. - 16.11. 1.stupeň Prrojektový týden "Jablíčkový týden".

 
20. - 23.11. celá škola
+ veřejnost
Sběr papíru.

 

23.11. žáci 8. a 9.ročníku - výběr Základní kolo Dějepisné olympiády - téma 100 let samostatné ČSR (47.ročník).


1.místo - S.Dvořáčková
2.místo - L.Kuna
3.místo - D.Tichý

30.11. 2.stupeň Adventní florbalový turnaj - chlapci.
28.11. 1.stupeň Projekt "Den s hendikepem".

 

Říjen

Kdy Kdo Co Ke stažení
3.10. 5.ročník - výběr Dopravní cyklistická soutěž Pohár starostů v Náchodě - Bělovsi.
17.10. 2.stupeň Streetbalový turnaj smíšených dvojic.

 
25.10. 2.stupeň Projekt "První pomoc" - workshop realizovaný VOŠ při SZŠ v Trutnově.

 

Září

Kdy Kdo Co Ke stažení
21.9. 4.ročník Dopravní výchova na hřišti v Náchodě - Bělovsi.
22.9. 1.stupeň Zahájení sportovních kurzů - plavání pro 2.a 3.ročník, bruslení pro 4.ročník.

 
22.9. 9.ročník Burza středních škol - Náchod.

 

27.9. 8. a  9.ročník Trestně- právní odpovědnost mladistvých - Bc.M.Fátor.